Ziylan Ambalaj Cam ve Plastik Şişe İmalatı
  • 0533 518 63 43
  • (+90 324) 626 09 36

 

Ziylan Ambalaj Firmamız 1993 yılından beri sektörde aktif olup, 2001 yılına kadar cam şişe üretimi yapmış olup 2001 yılı itibarı ile plastik enjeksiyon şişirme ile şişe üretimi yapmaya başladık.sektörün yönlendirmesi ile 2006 yılından beri Uzak Doğu, Avrupa ve Orta Asya ülkelerinden Cam şişe ithalatı yapıp, Ecza, Gıda, İçecek, Kozmetik, Endüstriyel Deterjan Sektörü, Kimya Sektörlerinde bir çok üretici firmaya ihtiyaç duydukları cam şişe, plastik şişe ve kavanoz tedariğini sağlamaktayız.

 

Farklı renk, hacim ve kapama biçimleriyle, müşterilerimize 3000’den fazla alternatif plastik şişe, cam şişe ve cam kavanoz modeli sunmaktayız.


Cam kaplar ve plastik şişeler ve bunların tamamlayıcısı olan metal kapak, mantar tapa, kapüşon, kavanoz kapakları, plastik kapaklar, cam damlalıklar gibi ürün çeşitlerimiz ile mersinde bulunan depomuzda 5 ülkede 3000’den fazla müşterimizin çözüm ortağıyız.


Ürünler sayfamızda markanızı benzerlerinden ayıracak, ürününüzün karakterini ortaya koyacak, ürününüzü fark edilir kılacak yenilikçi, estetik ve cezbedici bir model bulamadıysanız düşleyin, isteyin, beraber tasarlayalım. Plastik ürünlerimizde, 20.000'den fazla renk seçeneği ile üretim yaptırmaktayız.

 

Plastik ürünlerimizin kimi kendi kalıplarmız kimi farklı firmaların kalıpları olup üretimini sağlatmaktayız.

 

Ziylan Ambalaj hizmet ve ürün kalitesi ile size, firmanıza prestij ve ekonomik değer kazandıracaktır.

 

ÇÖZÜMLERİMİZ

KALİTE
ziylan ambalaj şişe üretimine ara vererek, yurt dışından bal rengi ecza şişeleri ithal etmektedir.


Firmamız tercihini, en iyi cam üretimi gerçekleştiren ülkelerden yana kullanmaktadır.


Ziylan ambalaj 2006 yılı Mart ayından itibaren yurt dışından ilk olarak bal rengi, daha sonra da, çeşitli cam türleri ithal etmektedir.

 

HİJYEN
Firma olarak büyük önem verdiğimiz konu hijyendir. Hijyenik şartların sağlanması birinci önceliğimizdir.
Üretimde kullanılan maddeler, insan sağlığına uygun olarak imal edilmektedir.
Bilindiği gibi cam; içerisinde kanserojen madde barındırmadığı için, sağlıklı ürünlerdir.

 

SEVKİYAT

Sipariş işlemleri sonrasında, satın alınan ürünlerin sevkiyatını; özel araçlarımız, sizin araçlarınız veya talep ettiğiniz kargo firmalarıyla,
gerçekleştiriyoruz. Önceliğimiz sizlerin beklentileridir. Ürünler; hızlı ve güvenli bir şekilde sizlere gönderilmektedir.

 

SATIŞ SONRASI DESTEK
müşterilerimize çok önem veriyoruz. Satış öncesi ve sonrasında, birebir iletişim kurup, sorun yaşadığınız konular hakkında,
çözümsel sonuçlar alabilirsiniz. Her türlü sorun, öneri, talep ve isteklerinizi, iletişim formunu doldurakak yada iletişim numaramızı arayarak,
tarafımıza bildirebilirsiniz.

Ziylan Ambalaj Cam ve Plastik Şişe İmalatı